امروزه با پیشرفت تکنولوژی در ساخت تلویزیون های جدید و با بکارگیری از فضای کمتر سازندگان تلویزیون برآن شدند که ساختار خود را هر چه بیشتر با حجم کمتری ارائه داده تا هنگام تعویض یا تعمیر پنل تلویزیون، هم قطعات کمتری استفاده گردد تا دستگاه سبک تر و بهتر قابل حمل باشد و هم در هزینه ها بیشتر صرفه جویی به عمل بیاورند.

این امر سبب گردیده تا صفحه نمایش از لامپ تصویر به لامپهای خلا پلاسما و بعد به ال سی دی LCD و در آخر به ال ای دی LED و ساخت qled و غیره منجر گردد. ولی این طراحی دچار مشکلات زیادی از قبیل خرابی پنل (با تعمیر پنل تلویزیون حل میشود)، سیاه شدن صفحه نمایش، عدم نمایش تصویر، نمایان شدن خطوط اضافه روی تصویر، کند شدن تصویر و نگاتیو شدن تصویر (که با تعمیر پنل تلویزیون حل میشود) میباشد.

تعویض یا تعمیر پنل تلویزیون

در نمایندگی مجاز شعبه مرکزی

نمایندگی مجاز شعبه مرکزی با افتخار اعلام میدارد در انجام تعمیر پنل تلویزیون یکی از بی رقیب ترین لابراتوارها را در اختیار داشته و با بهره گیری از جدید ترین دستگاه بندینگ ماشین و همین طور دستگاه لیزر میتواند خدمات نوینی را به مشترکین عرضه نموده تا بدینوسیله گامی دیگر جهت حفظ سرمایه های ملی و اقصاد خانوار برداشته شود.

تعمیر پنل تلویزیون شامل انواع برندها:

 • تعمیر ال ای دی سونی
 • تعمیر ال سی دی سامسونگ
 • تعمیر ال ای دی ال جی
 • تعمیر ال سی دی پاناسونیک
 • تعمیر تلویزیون ایکس ویژن
 • تعمیر ال ای دی توشیبا
 • تعمیر تلویزیون هیتاچی
 • تعمیر تلویزیون شارپ
 • تعمیر تلویزیون فیلیپس
 • تعمیر پنل ابخورده
 • تعمیر پنل شکسته
 • تعمیر پنل سیاه شده
 • تعمیر پنل خط دار
 • تعمیر پنل کند شده یا اسلو
 • تعمیر پنل با خطوط اضافی
 • تعمیر پنل نگاتیو
 • تعمیر پنل کرکره ای
 • تعویض پنل

میباشد که در هر گونه خدمات ما نسبت به تعمیرات اعمال شده گارانتی کتبی صادر کرده و خدمات ارائه شده در مدت معین با کوتاه ترین زمان به مشترکین عرضه میگردد.

تعمیر پنل تلویزیون در منزل تهران تعمیر ال سی دی در محل با قیمت مناسب

خرابی تصویر تلویزیون در ال ای دی سونی بیشتر در فلتهای واسط و کابل cof بوده و همین ایراد در ال ای دی سامسونگ هم زیاد مشاهده میگردد که این مشکل با تعمیر پنل تلویزیون حل میشود.

قیمت پنل ال ای دی و ال سی دی

در تلویزیون ال ای دی ال جی نیز این خرابی اکثرا در ادرس بردهایی که اطلاعات را به پنل منتقل میکنند و همینطور فلتهای پنل در اثر گرمای بیش از حد و یا آبخوردن پنل دچار مشکل شده و اطلاعات تصویری را به درستی انتقال نمیدهند.

در اینصورت نمایش تصویر دچار مشکل گردیده و باید توسط دستگاه بندینگ ماشین جهت تعویض فلت پنل اقدام گردد و با این عمل تعمیر پنل تلویزیون صورت گرفته و مشکل بر طرف خواهد شد.

در پنلهایی که خطوط اضافی مشاهده گردد تعمیر تلویزیون در منزل راه بهتری است، باید اول نوع و علت اصلی نمایش خطوط را ریشه یابی کرده و اگر این خطوط از مین برد یا برد تیکان نباشد.

رفع عیب پنل تلویزیون را توسط دستگاه لیزر ماشین اعاز نمود. این دستگاه قادر است اتصالات خطوط پیکسلی را در داخل شیشه پنل به سادگی تشخیص داده و رفع نماید.

همچنین این دستگاه قادر است ارتباط بین پیکسلها را جدا یا مرتبط سازد. البته تعمیر پنل تلویزیون در منزل به دلیل بزرگی این ماشین الات غیر ممکن بوده و فقط تعمیر پنل در شرکت قابل انجام میباشد که نمایندگی مجاز شعبه مرکزی به صورت رایگان، حمل و نقل دستگاه را به عهده گرفته و مشترکین هیچ گونه هزینه ای در قبال حمل و نقل دستگاه به شرکت پرداخت نخواهند نمود.

در بسیاری از دستگاهای امروزی به دلیل نظافت دستگاه با شیشه شوی و انواع اسپری، پنل تلویزیون دچار مشکلاتی میشود که در اصطلاح به ان آبخوردن پنل گفته میشود.

در آبخوردگی پنل تصویر اکثرا با ظاهر شدن نوار یا نوارهایی همراه است که این امر از عدم اتصال صحیح فلتها به سطوح مجاز پنل بوده و با اعلام هزینه تعویض پنل و تعویض فلت پنل تلویزیون بر طرف خواهد شد.

در پنل ابخورده ممکن است تعداد فلتهای معیوب به دو یا سه فلت هم برسد که در این صورت هزینه تعمیر پنل آبخورده کمی بیشتر خواهد گردید. لذا استدعا داریم به محض متوجه شدن در ابخوردگی دستگاه بلافاصله سیم برق دستگاه را از برق جدا نموده و به هیچ وجه آنرا مجدد روشن ننمایید زیرا با هر بار روشن کردن احتمال خرابی بیشتر در تلویزیون شده و قیمت پنل ال ای دی و یا قیمت پنل ال سی دی بیشتر خواهد شد و این امر سبب میگردد تا هزینه بیشتری در رفع عیب پنل پرداخت گردد.

در صورت ابخوردگی پنل، سیاه شدن کنار تصویر تلویزیون، به هم ریختگی تصویر، وجود لک در تصویر، ظاهر شدن خطوط اضافی، پر رنگ شدن تصویر و در کل عدم پاسخگویی مناسب تصویر باید فورا دستگاه خاموش شده و در اولین فرصت با متخصصین و مشاورین مجرب و کار آزموده شرکت تماس حاصل فرمایید تا با بهره گیری از متد جدید و در اسرع وقت و با خیالی اسوده بعد از تعمیر پنل تلویزیون بتوانید صاحب دوباره دستگاهی سلامت گردیده و از تماشای برنامه دلخواه خود لذت ببرید.

گفتگو کنید

4 نظر

  1. سلام . تلوزیون ال ای دی ۴۳ مربوط به ایشان پنل آبخورده داشت که توسط متخصصین ما بسرعت تعمیر و به صورت اولیه برگشت . از اینکه از عملکرد ما راضی بودید سپاسگزاریم

 1. آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم نیلسان الکترونیک دارم بدین وسیله از زحمات شما به ویژه مهندس ربانی قدردانی مینمایم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *